عطر سیب

عطر سیب
طبقه بندی موضوعی
آخرین مطالب
آخرین نظرات
  • ۲۲ آذر ۹۴، ۰۲:۵۷ - سیدعلی علوی
    دقیقا!
بایگانی

۱ مطلب در آبان ۱۳۸۷ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

رهای بی ادب

» از یه نفر شنیدم که میگفت : کار نکردن برای رفاه اعضای یک مجموعه رفاه طلبی افراد را به دنبال دارد . حرف پر مغزی است . اگر گفتید چرا ؟

 

» دیشب رفته بودم فیلم دعوت ، ترجیح میدهم یک بار دیگر ببینمش بعد اظهار نظر کنم . فقط میتوانم بگویم حاتمی کیا مشکوک میزند !متفکر سه زن و کنعان مزخرف بود . آواز گنجشک ها را هم ندیدم .

 

» چهار روز مشهد بودم . واقعاً هیچ کی امام رضا (ع) نمیشه . اینم عکساش

عکس یک - عکس دو - عکس ۳ ( اون روبرو توی عکس فتو بلاگ من هم هست )

فقط فرقی که ایندفعه داشت این بود که با یکی از دوستان که اونجا زندگی میکنه رفتیم تقریبا کل مشهد رو دیدیم . خیلی بزرگ تر از اونی بود که فکر میکردم . البته اونها یه مقداری سر و گوششون میجنبید کورس هم گذاشتند ، ضبطشون هم بلند بود . لایی هم می کشیدند . اصلاً فکرشو نمیکردم یه روز توی مشهد . . . . دوبس دوبس !

 

» چقدر وقت بود اینجوری ننوشته بودم ! حالی میده ها .

 

» دلم برای وبلاگ ماه نا تمام تنگ شده بود . دوباره راه افتاده . این پست رو از وبلاگ قبلیش بخونید ؛ دلیل دلتنگیم رو متوجه میشید .

 

» توی مفاتیح نوشته بود یه شیطونی هست اسمش " رها " است . شبا موقعی که میخوای از خواب پاشی برای نماز میگه : بوخُوس ( در گویش شیرازی یعنی بخواب عزیزم هنوز موقع بیدار شدنت نرسیده ). موقع فجر هم گلاب به روتون " بول " میکنه توی گوش طرف و میره رد کارش و دلیل کسالت و کرختی اون روز فرد ، همین حرکت غیر ورزشی " رها " است . اینو نگفتم برای اینکه مثلا از فردا شب بلند شید نماز شب بخونید فقط برام جالب بود که شیطونِ بی وجدان هم میتونه از این کار ها بکنه ....

 

پ ن : ندارد !

  • امید رجایی